• kurek do gazu

  Wszystko zależy jak daleko jest rura średniego ciśnienia. Jeśli w drodze obok działki to rejon gazowniczy czasem sam świadczy takie usługi, natomiast większe roboty uzbrojenia nowych działek przeznaczonych pod zabudowę idą już z przetargu.

  Odnośnie uzgodnień to faktycznie uzgodnieniom ZUD nie podlegają projekty sieci uzbrojenia terenu usytuowanych w granicach działki budowlanej,Właśnie czytam projekt i w miejscu gdzie jest opis techniczny instalacji jest takie coś:

  " Opracowanie nieniniejsze obejmuje projekt instalacji gazowe od kurka głównego do urządzeń gazowych zamontowanych w budynku. W projekcie przewiduje się umieszczenie kurka głównego i gazomierza w skrzynce naściennej zamontowanej w linii ogrodzenia oraz zaworu na ścianie budynku. Projektuje się doprowadzenie gazu ziemnego GZ-50 do kotła gazowego i do kuchenki gazowej czteropalnikowej".

  Na rysunku którego zdjęcie wstawiłem jest narysowana linia gazu, kurka, i podłączenia pieca i kuchenki.

  Że tak powiem, zgłupiałem ;/No do samego gazu nie potrzeba ale do pieca już tak do podłogówki woda a do pieca prąd.

  Jeśli nie ma w PNB to nie ma w gazowni mają wiedzieć coś o wew instalacji gazowej?

  Zadzwoń do Twojego kierownika budowy, lub projektanta który robił projekt lub adaptację...

  Co do projektowania innych instalacji to woda i kanalizacja się tworzy plan, a co do energetyki to na razie elektrownia jest na etapie projektowania przyłącza. O wewnętrznej instalacji elektrycznej jeszcze nic nie wiem  Ale akurat elektryka to najmniejszy problem.


 • Commentaires

  Aucun commentaire pour le moment

  Suivre le flux RSS des commentaires


  Ajouter un commentaire

  Nom / Pseudo :

  E-mail (facultatif) :

  Site Web (facultatif) :

  Commentaire :